20220212_183825

Mero taurės turnyre triumfavo Kuršėnų SK „Feniksas“

2022-02-12 Kuršėnuose surengtas Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos mero taurės turnyras, kuriame gali dalyvauti komandos, lygoje po pusės sezono užimančios 1 – 4 vietas.

1 pusfinalyje susitiko Toločių „Pravalturas“ (treneris Edvinas Dakanis), užimantis 1 vietą, ir Gruzdžių „Gruzdžiai – Tomers“ (treneris Andrius Medelis), turnyro lentelėje žengiantys 4 vietoje. Juos pasveikino Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė. Gana netikėtai 74:69 pergalę šventė gruzdiškiai ir žengė į finalą. „Pravalturui“ liko kova dėl 3 vietos.

2 pusfinalyje susitiko dvi Kuršėnų komandos – „Senukai“ (treneris Arnas Liulys) ir „Feniksas“ (treneris Vidmantas Janušauskas). Pergalę beveik identišku rezultatu pirmajam pusfinaliui 73:69 iškovojo „Feniksas“.

Prieš finalinius susitikimus įvyko „Snaiperio“ konkursas, kuriame geriausiai sekėsi Toločių „Pravalturo“ žaidėjui Airidui Kurauskui. Jis pirmajame etape surinko 18, pusfinalyje 15, o finale 19 taškų. Iš viso turnyre panoro dalyvauti 11 žaidėjų.

Rungtynėse dėl 3 vietos „Pravalturas“ 99:92 pranoko „Senukus“ ir pasidabino bronzos medaliais. Juos įteikė Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Algis Mačiulis.

Prieš finalines varžybas visus dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Česlovas Greičius. Jis visoms komandoms, organizatoriams įteikė atminimo dovanėles su savivaldybės atributika. Rungtynes rezultatu 88:75 laimėjo „Feniksas“ ir tapo šių metų taurės laimėtojais. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas nugalėtojų komandoje žaidęs Edvinas Daunys.

Tai buvo jėgų pasitikrinimas čempionato pusiaukelėje. Jau šią savaitę toliau vyks lygos 6 turas.

Metodininkas suaugusiųjų sportui                                                                                                                     Romualdas Juodis