ippon cup 2022

Ippon Cup 2022 turnyre solidus kuršėniškių pasirodymas

2022 m. kovo 13 dieną Vilniaus kiokušin karatė klubas Ippon suorganizavo savo vardo taurės turnyrą į kurį sukvietė virš 1300 dalyvių iš visos Lietuvos ir Latvijos. Tarptautiniame turnyre dalyvavo 37 komandos. Tarp jų “Kuršėnų kyokushin karate klubo Dao” ir Kuršėnų sporto mokyklos 22 Valdemaro Mitkaus auklėtiniai iškovojo net 10 čempionų titulų: Gabija Vitkevičiūtė, Ieva Pieškutė, Teodora Kaveckaitė, Šarūnas Neverdauskas, Julius Simonovičius, Viltė Albrikaitė, Tauras Pugačius, Pijus Kuznecovas, Radvilas Lukšas ir Lukas Steponavičius. Antras vietas iškovojo 3 sportininkai: Jonas Spuris, Ugnius Teresas ir Kevinas Norvaišas. Trečias vietas užėmė 6: Aronas Pranauskas, Dominykas Lengvenis, Pijus Mitkus, Leonardas Jocas, Nojus Lukoševičius ir Auksė Lukoševičiūtė. Komandinėje įskaitoje pagal prizines vietas kuršėniškiai liko 7 vietoje. Šios varžybos buvo pirmosios iš 3, skirtų Lietuvos čempionatų pasirengimui.