Čempionai iš kairės Ieva Pieškutė, Vakaris Kaveckas ir Gabija Vitkevičiūtė

Prestižiniame kiokušin karatė turnyre Šveicarijoje – trys iš trijų kuršėniškiai tapo čempionais

Po didelės pertraukos, dėl pandemijos, gegužės 28 dieną. Šveicarijoje įvyko tarptautinis „Swiss Open 2022” atviras kiokušin karate turnyras. Tarp 12 šalių pati gausiausia buvo Lietuvos komanda, kuri ir iškovojo daugiausiai prizinių vietų.

Mūsų šaliai atstovavo 3 Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos ir Kuršėnų kyokushin karate klubo „Dao” sportininkai: Gabija Vitkevičiūtė (iki 33 kg.), Ieva Pieškutė (virš 54 kg) ir Vakaris Kaveckas (iki 55 kg.). Visi dalyvavę kuršėniškiai savo kategorijose laimėjo visas kovas, tapo prestižinio turnyro nugalėtojais ir iškovojo čempionų titulus. Sportininkus pagal, Lietuvių jaunimui, neįprastas – pilno kontakto taisykles varžyboms paruošė ir į jas lydėjo treneris Valdemaras Mitkus. Dalis kelionės išlaidų buvo padengta iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programos lėšų. Prieš varžybas ir po jų buvo suorganizuotos ekskursijos: į vandens parką, plaukimas laivu ežerais tarp Šveicarijos kalnų bei pasikėlimas į „Pilatus“ viršukalnę, aplankytas didžiausias Lenkijoje atrakcionų parkas „Energylandia“. Vos grįžusius čempionus pasitiko klubo nariai. Kuršėnuose sportuojantys vaikai ir jaunimas ne tik aktyviai dalyvauja turnyruose, stovyklose, seminaruose Lietuvoje, bet ir semiasi patirties užsienyje, kuri padės ruošiant aukšto meistriškumo kovotojus būsimoms varžyboms ateityje.