Kursenu komanda

Kuršėniškių pergalės vakarų Lietuvos kiokušin karatė taurėje

2022 metų Lapkričio 27 dieną Klaipėdos kiokušin karatė klubas „Okinava“ suorganizavo „Vakarų Lietuvos kiokušin karatė taurė 2022“ varžybas. Šiose varžybose dalyvavo 230 dalyvių iš 10 karatė klubų. Sportininkai turėjo galimybę varžytis dvejose rungtyse: „kumite“ (kontaktinės kovos) ir „kata“ (nekontaktinės kovos). Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, kad tradiciškai antrąją vietą vakarų Lietuvos taurės varžybose iškovojo Valdemaro Mitkaus treniruojama kuršėniškių komanda. Iš 21 dalyvavusio, net 11 tapo kumite rungties čempionais: Teodora Kaveckaitė (kata 3 vieta),  Vakaris Kaveckas (kata 3 vieta), Melita Mečiūtė,  Pijus Mitkus (kata 3 vieta), Šarūnas Neverdauskas, Ieva Pieškutė (kata 3 vieta), Aronas Pranauskas, Tauras Pugačius, Gabija Vitkevičiūtė (kata 2 vieta), Viltė Albrikaitė ir Auksė Lukoševičiūtė. Antras vietas iškovojo 4 sportininkai: Gustė Dambrauskaitė, Dominykas Lengvenis, Julius Simonovičius ir Ugnius Teresas. Trečias vietas užėmė taip pat 4: Patricija Leščinskaitė, Nojus Lukoševičius, Deimantas Lukoševičius ir Armandas Mickevičius. Specialūs apdovanojimai už pademonstruotą kovinę techniką atiteko Gabijai Vitkevičiūtei ir už kovinę dvasią Melitai Mečiūtei. Visi sportininkai ir komandos apdovanotos įspūdingais trofėjais ir dovanomis už juos ir už galimybę dalyvauti dėkojame organizatoriams.