20230318_153517

RKL apžvalga

Baigėsi reguliarusis Lietuvos regionų krepšinio lygos A diviziono sezonas, kuriame rungtyniauja Šiaulių r. „Kuršėnų SM – Grafu furniture“ komanda, savaitgalį iškovojusi pergalę prieš lygos lyderius ir patyrusi skaudų pralaimėjimą prieš lygos vidutiniokus.

Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Furniture“ (17-13) namuose rezultatu 88:92 (18:21, 24:24, 23:23, 23:24) neatsilaikė prieš Kėdainių sporto centro komandą (12-18). Kuršėniškiams pergalė šiose rungtynėse būtų leidusi pakilti į šeštą vietą.

Pirmas 5 minutes pirmavo „Grafų Furniture“ komanda, o po to iniciatyvą perėmė kėdainiškiai. Šie su nežymia persvara išsilaikė priekyje iki pat trečiojo kėlinio vidurio, kai kuršėniškiai išlygino rezultatą (54:54).

Ketvirtąjį kėlinį Kėdainių SC krepšininkai pradėjo atkarpa 12:0, ir jų persvara pasiekė 15 taškų (65:80). Kuršėnų ekipa nepasidavė ir pradėjo sparčiai naikinti skirtumą – tiksint paskutinėms sekundėms iš jo teliko 1 taškas (88:89). Vis dėlto „Grafų Furniture“ komandai rezultato persverti nepavyko.

„Grafų Furniture“ komandoje naudingiausiai rungtynes sužaidė Kajus Leliukas, per 37 minutes pelnęs 16 taškų (4/7 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud.), atkovojęs net 12 kamuolių, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, blokavęs net 4 metimus, išprovokavęs 4 pražangas ir surinkęs 26 naudingumo balus.

Kėdainių SC gretose geriausiai pasirodė Taurantas Tamošiūnas. Taurantas per 27 minutes pelnė 21 tašką (3/5 dvit., 3/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavęs 5 varžovų pražangas ir uždirbęs 22 naudingumo balus.

Būtent šios abi komandos ir susitiks atkrintamųjų varžybų I etape. Pirmosios rungtynės jau kovo 23 dieną, ketvirtadienį, 19.30 val. Kuršėnuose.