2020 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis

Geriausiųjų sąrašuose ir Kuršėnų sporto mokyklos mokiniai

     Lietuvos lengvosios atletikos federacija paskelbė geriausiųjų 2018 metų vasaros sezono šalies lengvaatlečių dešimtukus vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo grupėse bei geriausiųjų dvidešimtukus suaugusių tarpe. Geriausiųjų Lietuvos lengvaatlečių gretose yra ir dvylika Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos mokinių.

     Neformaliojo švietimo mokytojo Petro Vaitkaus  aštuoni auklėtiniai su savo pasiektais rezultatais patenka į penkiolikos rungčių sąrašus. Aukščiausių rezultatų yra pasiekusi metikė Nerilė Dikšaitė. Jaunučių grupėje jos rezultatas disko metime yra antras, o dalyvaudama jaunių grupėje su sunkesniu įrankiu ji užima šeštą vietą. Suaugusių tarpe disko metime Nerilė yra 16-ta. Bet to, N.Dikšaitės rutulio stūmimo rezultatas jaunučių grupėje yra trečias. Geriausiųjų Lietuvos lengvaatlečių sąrašuose randame ir bėgikę Nedą Dovidaitytę, kuri 1000m bėgime tarp suaugusių užima 14-tą vietą, o 2000m kliūtiniame bėgime jaunių tarpe yra septinta. Rokas Vepštas šuolio su kartimi sąrašuose tarp jaunučių yra trečias, o jaunių grupėje – aštuntas. Kūjo metikės Gerdos Balsevičiūtės rezultatas jaunių tarpe yra aštuntas. Denisas Minkus šuolyje su kartimi tarp jaunučių yra penktas. Šuolininkė su kartimi Rugilė Dikšaitė vaikų grupėje yra pasiekusi aštuntą rezultatą, o jaunučių tarpe – devintą. Vaikų grupėje rungtyniaujantys rutulio stūmikai Evelina Banytė ir Laurynas Juškevičius užima atitinkamai šeštą ir aštuntą vietas.

      Neformaliojo švietimo mokytojo Arno Lukošaičio du auklėtiniai yra keturiuose geriausių Lietuvos lengvaatlečių sąrašuose. Mikas Montvilas 3000m bėgimo rungtyje užima trečiąją vietą jaunučių grupėje ir aštuntą jaunių tarpe. Be to Mikas 1500m rungtyje jaunučių gretose yra septintoje pozicijoje. Eimantas Zanizdra 1500m jaunučių bėgikų tarpe yra devintas.

        Neformaliojo švietimo mokytojo Romualdo Juodžio auklėtinė Armela Šaulytė 1000m bėgime vaikų grupėje užima pirmąją vietą, tarp jaunučių jos rezultatas yra antras, o tarp suaugusių – 16-tas.

         Geriausiųjų sąrašuose randame ir S.Anglickio  kūno kultūros mokytojo Audriaus Dunausko auklėtinio Kristupo Gedvilo pasiektą rezultatą 600m bėgimo rungtyje, kuris vaikų grupėje yra antras.

Neformaliojo švietimo mokytojas Petras Vaitkus

 

 

 

 

 

Papildoma informacija