2021 m. balandžio 17 d., šeštadienis

Virtualus bėgimas "neprisvilo"

2021 m. kovo mėn. 8-14 dienomis Šiaulių rajono savivaldybė, Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija organizavo virtualų bėgimą „11 arba 1.1“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiame virtualiame bėgime galėjo dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai ir svečiai iš užsienio, visi pasaulio gyventojai, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir tautybės.

 

Iš viso užsiregistravo 824 dalyviai, iš kurių 656 atsiuntė bėgimo rezultatus įvairių bėgimo programėlių pagalba. Dar 168 neatsiuntė rezultatų, tad jie į apdovanojimus nepretendavo ir bėgimo protokoluose nefigūravo. Visi dalyviai (nepriklausomai nuo distancijos ilgio ir įveikimo dienos), atsiuntę savo bėgimo duomenis nustatytu laiku ir forma, galėjo atsisiųsti ir atsispausdinti suformuotą šio bėgimo sertifikatą (su dalyvio vardu, pavarde, įveikta distancija ir pasiektu rezultatu).

Virtualaus bėgimo „11 arba 1.1“ rezultatų suvestinė:

Už visų susiųstu rezultatų suvedimą ir apdorojimą dėkojame Arūnui Kontrimui.

1.1 (+/- 0,1 km) nubėgo 166 dalyviai, o 11.1 (+/- 0.1 km) įveikė 349 dalyviai. Kiti įveikė trumpesnes ar ilgesnes distancijas;

Rezultatus gavome iš 304 moterų ir 352 vyrų;

Jauniausias dalyvis buvo Matas Kuznecovas, gimęs 2020 m., 1.1 km įveikė su tėčio pagalba, o Ainis Žintikas (gimęs 2019 m.) pats įveikė 110 metrų. Beje, iki 10 metų amžiaus dalyvių buvo 53;

Vyriausias 71 metų dalyvis Algimantas Kartočius;

Daugiausia dalyvių sulaukta iš „Sveikas kodas“ atstovų – 80 dalyvių, „Bėgimo klubas“ – 79 dalyviai, Kauno BMK – 37 dalyviai;

Renginyje bėgo dalyviai mažiausiai iš 13 šalių: Airijos, Australijos, Austrijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos, JAV, Naujosios Zelandijos, Norvegijos, Olandijos, Prancūzijos ir Tailando.

Visi dalyviai įveikę 1.1 arba 11 km nuotolius dalyvavo burtų traukime, kurių pagalba buvo išdalinti 18 prizų (po 9 vyrams ir 9 moterims). Be šių 18 prizų Martynas Vaičekauskis įsteigė dar ir 5 „KINEZI+“ dovanų kuponus, kurių kiekvieno vertė 20 eurų. Visi nugalėtojai buvo išaiškinti internetinės svetainės https://burtutraukimas.lt/ pagalba (visa burtų traukimo informacija viešai prieinama). Dalyviams laimėjusiems prizus, jie buvo išsiųsti paštomatų pagalba.

Nors burtuose dalyvavo labai daug dalyvių ir laimėjimo tikimybė ne tokia didelė, bet Giedrė Sinkevičienė laimėjo 2 prizus.

Prizus laimėjo:

Ramūnas Zaremba – Giedraičiai, Vilniaus rajonas

Deimantas Lukoševičius – Kuršėnai

Raigardas Salyga – Kuršėnai

Joana Karpuvienė – Vilnius

Modesta Jarmalavičiūtė – Vilnius

Giedrė Sinkevičienė – Radviliškis

Helmutas Zabarauskas – Vievis

Kęstutis Radavičius – Šiauliai

Armandas Chopanas – Ukmergė 

Diana Miladauskienė – Kauno rajonas

Jurgita Žirkauskaitė – Panevėžys

Audronė Radzevičienė – Druskininkai

Mantvydas Jurošius – Lentvaris

Matas Danisevičius – Wrexham (Didžioji Britanija)

Mantas Buivydas – Šiauliai

Faustina Sukarevičiūtė – Utena

Gintarė Ardinavičienė – Jonava

Kornelija Adomavičiūtė – Mažeikiai

„KINEZI+“ dovanų kuponus laimėjo:

Erika Simanavičiūtė – Alytus

Dalia Lukošienė – Šiaulių rajonas

Marius Cikanavičius – Pakuršėnių kaimas

Sergejus Kasperavicius – Vilnius

Giedrė Sinkevičienė – Radviliškis

Prizai jau pasiekė laiminguosius. Laimėtojai dėkoja ir siunčia fotografijas su gautais prizais.

 

Papildoma informacija