2021 m. kovo 4 d., ketvirtadienis

ŠRVMKL: Krepšinis grįžo į Kuršėnus…

Sušvelninus Covid-19 suvaržymus, į krepšinio aikšteles grįžo sportininkai. Prieš 3 mėnesius nutrauktas Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos sezonas baigtas finalo ketverto varžybomis Kuršėnuose. Reguliariajame sezone sužaistos 36 rungtynės.

 Po reguliariojo sezono teisę jame dalyvauti iškovojo ir pusfinalyje susitiko du Kuršėnų sporto klubai – „Senukai“ ir „Feniksas“. Po ypač atkaklios kovos pergalę rezultatu 78:71 iškovojo „Senukai“ ir žengė į lygos finalą. Kitame pusfinalyje susitiko 2 vietoje buvę „Ginkūnai‘ ir 3 vietoje „Gruzdžiai – Tomers“. Įdomias ir atkaklias rungtynes rezultatu 73:64 laimėjo „Ginkūnai“ ir pateko į finalą.

Dėl mažosios taurės susitiko jauna ir ambicinga „Fenikso“ ir patirties turinti „Gruzdžių“ komandos. Reto grožio rungtynėse 73:70 nugalėjo patirtis…

Finale jėgas aiškinosi dvi reguliariojo sezono lyderės – „Senukai“ ir „Ginkūnai“. Rungtynes rezultatu 90:84 laimėjo „Senukai“ ir trečią kartą iš eilės tapo Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos čempionais! Finalinėse varžybose rezultatyviausiu žaidėju tapo Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojas Arnas Liulys, ypač aktyviai dirbęs su savo auklėtiniais nuotoliniu būdu. Lyderis finale pelnė 29 taškus.

Šiaulių rajono administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė bei Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė apdovanojo šių metų lygos geriausiuosius…

Reguliariojo sezono rezultatyviausiu žaidėju tapo „Ginkūnų“ žaidėjas Ramūnas Neimantas, per sezoną į varžovų krepšį įmetęs 244 taškus. Išrinktas finalinio ketverto MVP (simbolinis geriausiųjų penketas). Tai:

Egidijus Krasauskas – Gruzdžių „Gruzdžiai – Tomers“

Edvinas Daunys – Kuršėnų SK „Feniksas“

Mantas Barčas – Ginkūnų „Ginkūnai“

Vytautas Kanišauskas – Kuršėnų SK „Senukai“

Arnas Liulys – Kuršėnų SK „Senukai“

Reportažą apie finalines varžybas galėsite pamatyti birželio 16 dieną Šiaulių rajono televizijos laidoje „Sodžius“. Visus rajono gyventojus kviečiame draugauti su sportu ir maloniai kviečiame birželio 20 dieną, šeštadienį, 11.00 val. į Kairius, kur vyks 13 – osios Šiaulių rajono seniūnijų sporto žaidynės. Programoje futbolo, krepšinio, tinklinio, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo ir kitos varžybos. Iki pasimatymo!

Papildoma informacija