2021 m. sausio 27 d., trečiadienis

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse

Tęsiasi XIII -osios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės. II – asis jų etapas surengtas Radviliškyje. Šiaulių regiono komandos varžėsi tinklinio, krepšinio, futbolo, virvės traukimo, smiginio, šaškių, šachmatų, stalo teniso varžybose.

 Zoninėse varžybose puikiai startavo Šiaulių rajono komandos, patekusios į žaidynių finalines varžybas, kurios jau rugsėjo 26 dieną bus surengtos Palangoje. Vienintelė komanda, nepatekusi į finalą buvo vyrų krepšinio komanda, sulaukusi rimto varžovų pasipriešinimo. Malonu pažymėti, kad Kairių seniūnijos šaškių mišri komanda pirmą kartą Šiaulių rajono žaidynių istorijoje įveikė zoninių varžybų barjerą ir dalyvaus finale. Mūsų rajono komandų rezultatai:

1.     Virvės traukimas (Kuršėnų miesto seniūnija) – 1 vieta

2.     Smiginis (Kužių seniūnija) – 1 vieta

3.     Vyrų parko tinklinis (Kuršėnų miesto seniūnija) – 1 vieta

4.     Moterų parko tinklinis (Šiaulių kaimiškoji seniūnija) – 2 vieta

5.     Vyrų futbolas (Kuršėnų miesto seniūnija) – 2 vieta

6.     Šaškės (Kairių seniūnija) – 3 vieta

7.     Virvės traukimas (Šakynos seniūnija) – 3 vieta

Daugelyje regiono rajonų sukurta puiki infrastruktūra: sporto aikštynai, salės ir stadionai. Greitu laiku rajone bus atidarytas renovuotas Daugėlių stadionas. Norėtųsi, kad rajone atsirastų ir metodininkai sportui seniūnijose, kurie rūpintųsi gyventojų sporto užimtumo klausimais. Beje, daugelyje rajonų tai jau yra, belieka pasikliauti kaimynų patirtimi. Tenka konstatuoti, kad mūsų rajone suaugusiųjų sportas ir fizinis užimtumas gyvuoja tik sporto entuziazmo dėka...

Kuršėnų sporto mokykla sveikina visas komandas ir linki gerų rezultatų pajūryje.

 

 

Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui                                Romualdas Juodis

 

 

 

 

 

 

 

 

Papildoma informacija