2021 m. balandžio 17 d., šeštadienis

Apmaudus pralaimėjimas Gargžduose

Po sunkios kovos Gargžduose „Kuršėnų SM – Grafų Furniture“ komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 91:94.

Po dviejų kėlinių vyko atkakli kova, tačiau jau nuo trečiojo ketvirčio Kuršėnų miesto komanda perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ją laikė beveik iki varžybų pabaigos. Likus dvejoms minutėms iki rungtynių pabaigos mūsų komanda turėjo 11 taškų pranašumą, tačiau iki rungtynių pabaigos jo išlaikyti nepavyko. Paklausus komandos trenerio, kas lėmė tokią varžybų pabaigą, strategas Paulius Ščipokas akcentavo per anksti baigtą kovą. Pergalės atveju komanda turnyrinėje lentelėje galėjo pakilti į 3 vietą.

Komanda reguliarųjį sezoną baigė iškovojusi 8 pergales ir patyrusi 8 pralaimėjimus bei įsitvirtinusi 5 vietoje. Jau greitai prasidės atkrintamosios varžybos, kuriose „A“ pogrupio komandos susitiks su „B“ pogrupiu. Linkime sėkmės!