2021 m. balandžio 17 d., šeštadienis

RKL Kuršėnai žengė į kitą etapą

Tai - viena įdomiausių aštuntfinalio kovų. Po Naujų metų didžiulį pagreitį įgavusi dzūkų ekipa metė rimtą iššūkį „Žalgirio-3“ ekipai, gana lengvai susitvarkė su turnyro lentelės apačioje esančiomis ekipomis ir buvo per žingsnį nuo trečiosios vietos grupėje.

 Visgi, tuomet SRC-„Dzūkijos“ komanda kluptelėjo akistatoje su jaunaisiais „žalgiriečiais“ ir gavo skaudų antausį Jonavoje, kuris nubloškė juos į ketvirtąją B grupės poziciją.

Labai panašiai klostėsi ir kuršėniškių sezonas. Po pirmojo rato „Kuršėnų SM - Grafų Furniture“ ekipa skendėjo rikiuotės dugne vietą po saule dalindamasi su autsaideriais.

Tačiau po Naujų metų Šiaulių rajono atstovai pademonstravo visiškai kitą savo veidą, laimėjo 6 rungtynes antrajame rate ir susigrąžino savo reputaciją.

Galima neabejoti, jog atkrintamosiose abi komandos nebesitaupys ir mes savo pagrindines pajėgas.

Jeigu vertintume sudėtį „ant popieriaus“ kiek geresnius šansus turi alytiškiai - stipresnė priekinė linija, nemažai patirties LKL sukaupęs Tomas Pačėsas ir ne vienerius metus kartu žaidžiantis branduolys bus vienas pagrindinių pranašumų aštuntfinalyje.

Kita vertus, Kuršėnų ekipa yra vienintelė, kuriai šį sezoną pavyko perkąsti „Jurbarko“ riešutą. Be to, „Kuršėnų SM - Grafų Furniture“ komanda turi vieną geriausių puolimo reitingų visame B divizione (vid. 82,3 tšk.).

Įdomu tai, kad Alytaus SRC-„Dzūkija“ pagal iškovotų pergalių skaičių sužaidė sėkmingiausią savo sezoną RKL B divizione.

Tačiau norint pasirodymą 2020-2021 m. pirmenybėse vadinti pačiu sėkmingiausiu Osvaldo Kurausko auklėtiniai turi žūtbūt pasiekti ketvirtfinalio etapą, nes būtent iki ten alytiškiai buvo nužygiavę 2015-2016 m. ir 2016-2017 m. sezonuose.

Tad kas laimės: puolimas ar gynyba, komandinė dvasia ar patirtis, Dzūkija ar Žemaitija? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosime jau greitai!

Prognozė: SRC-„Dzūkija“ 2-1 „Grafų Furniture“

Tokie pamąstymai buvo prieš šių komandų akistatą, kurie nepasitvirtino. Kuršėnų komanda 2 kartus įveikė alytiškius ir laimėjo seriją 2:0. Kitame etape mūsiškių laukia akistata su Jurbarko komanda. Pirmosios rungtynės jau šį penktadienį 19.30 val. Jurbarke.

Linkime sėkmės!

Metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis 

Papildoma informacija